Szukaj najlepszego warsztatu dla kobiet

Witam wszystkich bardzo serdecznie, W ostatnim czasie mam coraz większe kłopoty z moim autem. Mieszkam w niewielkiej miejscowości na śląsku i nie mogę wyszukać niedrogiego warsztatu samochodowego. Jednakże tak jak wszyscy na topie ludzie postawiłam pomóc sobie internetem. Wstukałam w wyszukiwarkę  strony internetowe warszawa i pokazały mi się korporacji oferujące usługi.

Zatelefonowałam do niektórych z nich i wybrałam poprzez telefon najbardziej atrakcyjną dla mnie finansowo propozycję. Przyjechałam na miejsce i zostawiłam mój samochód , który ledwo dojechał . Po 3 dniach dzwoni Pan i mówi że pojazd jest już sprawny, zażartował, że mogę wręcz się ścigać.

Car mechanics smiling

Po dojechaniu na miejsce byłam bardzo mile zaskoczona bo naprawa okazała się tańsza niż się spodziewałam. Dlatego mogę śmiało polecić serwis samochodowy śląskie dla osób które nie maja własnego mechanika. Nie biorą wiele za usługę, a auto działa jakby był kupiony w salonie. Co bardzo istotne Pan poinformował mnie, ze w razie jakich problemów mogę przyjechać i naprawią go w ramach gwarancji. Na szczęście nie musiałam z niej skorzystać. Szczerze polecam to panią, gdyż mechanicy mają nas za osoby kompletnie nie znające się na rzeczy i wielu z nich próbuje zreperować nam pojazd oszukując nas.

Powymieniają części, które były dobre, a zapłacimy za to bardzo dużo. Dlatego warto jest skorzystać ze sprawdzonych warsztatów samochodowych, a jeżeli już takich nie mamy to poszukajmy w internecie. Nie jedźmy na miejsce porozmawiajmy telefonicznie, opiszmy problem i oczekujmy dokładnie określonej wyceny. Aby w przyszłości nie okazało się, że auto po serwisie jest dalej popsuty.

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.