Szukaj serwisu samochodowego przez internet

Wyszukiwanie mechanika w dzisiejszych czas nie jest prostą sprawą. Jeżeli ktoś miał z tym styczności jest kobietą to wie o czym będę pisać. Niedawno moja znajoma zatelefonowała do mnie z Warszawy z pytaniem czy znam doby warsztat samochodowy, gdyż ma problemy z samochodem. Odpowiedziałam krótko, że nie. Jednak zaproponowałam jej by wpisała w Googlach ADR kurs specjalistyczny
http://smartkursyszkolenia.pl/szkolenie-stanowiskowe-adr
Okazało się że znalazła na portal z warsztatami oferujące naprawy samochodów w województwie mazowieckim. Była to dość dość znaczna niepodziana, gdyż takie serwisy częstokroć nie reklamują się i ciężko jest je odnaleźć Po przeczytaniu opinie na serwisie, zadzwoniła do wybranego serwisu samochodowego. Co bardzo ważne okazało się, ze jest on blisko miejsca jej pracy. Pojechała na miejsce.

Mechanic Performing a Routine Service Inspection

Zostawiła auto a po pracy mogła go odebrać. Wszystko byłoby pięknie jednakże auto po 2 tygodniach znów wydawało nieprawidłowe odgłosy jednakże już inne od tamtych. Podjechała zatem z powrotem do nich i okazało się, że owszem jest usterka ale już inna i musi za nią znowu zapłacić. Nie były to małe pieniądze, a auto już też miał swoje lata. Weszła jednakże z powrotem na stronę z warsztatami samochodowymi i pojechała do konkurencji.

Okazało się, że poprzedni mechanik miał racje co do usterki, jednakże suma jaka chciał za naprawę był 3 kronie wyższa. Teraz jak jej się coś psuje za każdym razem szuka na portalu, by odnaleźć najkorzystniejszą dla siebie cenę. Gdyż my panie nie znamy się w większości na samochodach, a pieniądze to wolimy wydawać na kosmetyki a nie w serwisach samochodowych.

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.