Toyota Rav 4 dla kobiety

Ostatnim czasem zaczęły mnie interesować reklamy w telewizji dotyczące samochodów. Zastanawiam się nad zakupem nowego jednakże na żaden nie mogę się zdecydować. Interesują mnie ogólnie SUV jednakże nie wiem jaką markę i jakie wyposażenie będzie dla mnie odpowiednie. Postawiłam wybrać się zatem do paru najbardziej znanych salonów, proponujących samochody do 150 tys PLN. Na BMW mnie po prostu nie stać, zatem od razu sobie ten salon odpuściłam. Udałam się najpierw do KIA, pojeździłam troszkę, jednakże samochód wizualnie nie za bardzo mi się podobał. Jakiś taki SUV ale bardzo mały w środku.

Bajery bardzo fajne ale to chyba nie to co oczekiwałam. Następnie udałam się do salonu Mazdy. Na jeździe próbnej było bardzo ciekawie, jednakże miałam wiele zastrzeżeń. Chodziło
platformy towarowe
http://montownia.eu/windy-dzwigi-platformy-towarowe
głównie o wyprofilowanie foteli, okropnie niewygodne, dosłownie po 15 minutach bolał mnie kręgosłup. Jeśli chodzi o wygląd to pojazd dostał 5 z plusem, ale to chyba jedynie tyle.

Wygodę jazdy na 3 z minusem, a to chyba jest najistotniejsze. Ostatnim salonem do którego pojechałam to Toyota, sprzedawcy bardzo mili i samochód też super się prezentowało. Pojechałam na jazdę komfort prowadzenia była super, ogólnie pojazd w tym samym momencie przypadł mi do gustu. Byłam zdecydowana, jedynie nie wiedziałam jakie opcje wyselekcjonować. Sprzedawca doradził mi i dał upust na pakiet. Wybrałam\Wyselekcjonowałam także skrzynie biegów automatyczną i to chyba było najlepsze rozwiązanie. Aktualnie mam schludną toyotę RAV4 koloru grafitowego z automatem. Jeździ się super i samochód faktycznie bardzo dobrze się sprawuje. Dlatego wszystkim niezdecydowanym polecam ten samochód, a bez wątpienia będziecie zadowoleni.

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.